Kunioshi träsnitt

Kunioshi träsnitt
Kunioshi träsnitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNIOSHI, Utagawa (1798-1861): Samurajer, signerad Ichiyûsai Kunioshi ga, 37,5x25,5 cm

Slitage, fläckar, brustna stockar

163528

2012-12-20