Ludolf Backhuysen efter olja på duk

Klubbat för:

21 000 SEK

15 000 SEK

BACKHUYSEN, Ludolf I, efter (ca 1820-tal): Marinmotiv, olja på duk, 71x91 cm Proveniens: Götiska konstgalleriet, Stockholm

163573

2012-12-18