Josef Thoma, tillskriven, olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMA, Josef (Österrike 1828-1899, tillskriven): Landskapsmotiv, signerad och daterad 1879, olja på duk, 69x63 cm

Dubblerad duk

163576

2012-12-20