Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FASSIANOS, Alexandre (född 1935): Devant le Prytanée, linoleumsnitt tryckt i färger, signerad och numrerad A. Fassianos 37/50, 62x87 cm
Revor/bristningar på flera ställen, hanteringsveck
163577
2012-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här