Alexandre Fassianos linoleumsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FASSIANOS, Alexandre (född 1935): Devant le Prytanée, linoleumsnitt tryckt i färger, signerad och numrerad A. Fassianos 37/50, 62x87 cm

Revor/bristningar på flera ställen, hanteringsveck

163577

2012-12-20