Bertel Nordström oljemålning

Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kvällsbild med båtar, signerad och daterad Bertel Nordström 1949, olja på duk, 38x46 cm

163578

2012-12-20