Albert Hoffsten oljemålning

Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOFFSTEN, Albert (1887-1927): "Stilleben med rapphöns", signerad och daterad A. Hoffsten -25, olja på duk, 62x50cm

Smärre krackeleringar.

163581

2012-12-20