Bengt Landin färglitografi
2012-12-20
163582
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Tupp med kråkor, signerad Bengt Landin 210/250, färglitografi, bladmått 79x59 cm