Hundertwasser färgserigrafi

Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 28/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm

163590

2012-12-20