Wilhelm von Gegerfelt olja

Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Torghandel i Venedig, signerad W de Gegerfelt, olja på duk, 32x41 cm

163598

2012-12-20