Curry Melin oljemålning

Curry Melin oljemålning
Curry Melin oljemålning
Curry Melin oljemålning
Curry Melin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELIN, Curry (1923-2005): Optisk komposition, signerad och daterad Curry Melin -95, olja på duk, 58x58 cm

163606

2012-12-20