Abraham van der Hoef Bataljscen

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ABRAHAM VAN DER HOEF (Holland 1612-1649): Bataljscen, signerad, olja på pannå, 61x85 cm
Signed. Oil on panel.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

163616

2012-12-29