Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ABRAHAM VAN DER HOEF (Holland 1612-1649): Bataljscen, signerad, olja på pannå, 61x85 cm
Signed. Oil on panel.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
163616
2012-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här