Orientmatta Hamadan Kellei

Orientmatta Hamadan Kellei
Orientmatta Hamadan Kellei
Orientmatta Hamadan Kellei
Orientmatta Hamadan Kellei

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Hamadan, Kellei, semiantik, ca 480x170 cm

Slitage, lagningar

163622

2012-12-18