Chuval turkmensk Tekke

Chuval turkmensk Tekke
Chuval turkmensk Tekke
Chuval turkmensk Tekke
Chuval turkmensk Tekke

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHUVAL, front till, turkmensk, Tekke, antik, ca 149x89 cm

Slitage, lagningar

163624

2012-12-18