Orientmatta Karabagh

Orientmatta Karabagh
Orientmatta Karabagh
Orientmatta Karabagh
Orientmatta Karabagh

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, Karabagh, antik, molnbandmotiv, ca 212x154 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, lagningar

163625

2012-12-18