Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Karabagh, antik, molnbandmotiv, ca 212x154 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, lagningar
163625
2012-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner