Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MASON, Barry (född 1947): The Sea Fight between the Mermaid and the Loire 1798, olja på duk, 51x77 cm, signerad Barry Mason.
Proveniens: Åmells konsthandel, Stockholm (1988)
163628
2012-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här