Barry Mason olja på duk

Barry Mason olja på duk
Barry Mason olja på duk
Barry Mason olja på duk
Barry Mason olja på duk
Barry Mason olja på duk
Barry Mason olja på duk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MASON, Barry (född 1947): The Sea Fight between the Mermaid and the Loire 1798, olja på duk, 51x77 cm, signerad Barry Mason.
Proveniens: Åmells konsthandel, Stockholm (1988)

163628

2012-12-20