Armband guld 1800-tal

Armband guld 1800-tal
Armband guld 1800-tal
Armband guld 1800-tal
Armband guld 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBAND, guld, mittsektion med orientpärlor, gröna stenar, 1800-talets andra hälft, längd 16,5, vikt ca 10 g

En lös länk medföljer

163678

2012-12-19