Erik Juselius olja
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JUSELIUS, Erik (Finland,1891-1948): Motiv från Eckerö, signerad och daterad Erik Juselius, Åland - Eckerö -35, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x37 cm
Överskottet från denna försäljning tillfaller Shalom Second Hand, Oskarshamn och deras arbete med hjälp till utsatta barn i Estland
163690
2012-12-20