Erik Juselius olja

Erik Juselius olja
Erik Juselius olja
Erik Juselius olja
Erik Juselius olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JUSELIUS, Erik (Finland,1891-1948): Motiv från Eckerö, signerad och daterad Erik Juselius, Åland - Eckerö -35, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x37 cm
Överskottet från denna försäljning tillfaller Shalom Second Hand, Oskarshamn och deras arbete med hjälp till utsatta barn i Estland

163690

2012-12-20