Bonnier Baertling Pehrson Petersen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERIGRAFIER, 4 st, Konkret konst 1956, signerade O Bonnier, Baertling, KA Pehrson, V Bj Petersen, numrerade, varierande format

163695

2013-02-01