Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SERIGRAFIER, 4 st, Konkret konst 1956, signerade O Bonnier, Baertling, KA Pehrson, V Bj Petersen, numrerade, varierande format
163695
2013-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här