Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, förgylld, skulpterat krön, höjd 70x32 cm

Skador, lagningar, omarbetad

163711

2012-12-19