Charles-Francois Daubigny etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAUBIGNY, Charles François (1817-1878): Les Iles Vierges a Bezons, etsning 1850, plåtsignerad Daubigny, Imp par Aug Delâtre F-bourg Poissonnerie 14 Paris, 18x13,5 cm

163723

2013-02-01