Oskar Bergman blyertsteckning

Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning
Oskar Bergman blyertsteckning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Vinter vid insjön", signerad och daterad Oskar Bergman1927, blyerts, 17x26 cm

Fläckar

163732

2012-12-20