Anders Palmér olja på duk

Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALMÉR, Anders (samtida): Huskroppar, signerad Palmér, olja på duk, 65x89 cm

163741

2012-12-20