Philip von Schantz litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

163767

2012-12-22