Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Cyklisten, signerad L Jirlow, 31/185, färglitografi, 39x27, Mourlot

163775

2013-01-07