Lennart Jirlow, färglitografi
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JIRLOW, Lennart (född 1936): Le gourmand, signerad L. Jirlow, HC, färglitografi, 50x41
Kuntoraportti
163783
Päivämäärä:
2013-01-14