Lennart Jirlow, färglitografi

Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Vännerna kring trädgårdsbordet, signerad L Jirlow, EA, färglitografi, 46x64

163784

2013-01-14