Esias Thorén oljemålning

Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): "Haverdal", signerad E. Thorén, daterad 1977 a tergo, olja på pannå, 54x65 cm

163790

2012-12-21