Madeleine Pyk färglitografi
Valmis
2012-12-29
163805
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm