Carl Skånberg olja

Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Hamnen i Honfleur, signerad C. Skånberg, olja på duk, 40x53 cm

Krackeleringar.

163832

2012-12-26