Byrå Louis XV-stil
2012-12-21
163845
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, med tre lådor, Louis XV-stil, 1800-tal, Italien, valnöt och rot, höjd 80, 88x47 cm
Skador och sprickor.