Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med två lådor, Louis XV-stil, 1800-tal, Italien, valnöt och rot, höjd 81, 47x30 cm
Skador och sprickor.
163846
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här