Liten byrå Louis XV-stil

Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil
Liten byrå Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med två lådor, Louis XV-stil, 1800-tal, Italien, valnöt och rot, höjd 81, 47x30 cm

Skador och sprickor.

163846

2012-12-21