Albert Johansson olja

Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Förborgat, signerad Albert Johansson samt daterad på baksidan 1981, olja på pannå, 91x22

163855

2012-12-27