Thomas Kent Pelham olja

Thomas Kent Pelham olja
Thomas Kent Pelham olja
Thomas Kent Pelham olja
Thomas Kent Pelham olja
Thomas Kent Pelham olja
Thomas Kent Pelham olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PELHAM, Thomas Kent (England, verksam 1860-1891): Sydeuropeiskt motiv med kvinnor på terrass, signerad Tk. Pelham, olja på duk, 42x72 cm

163859

2012-12-26