Italo Nunes Vais olja

Italo Nunes Vais olja
Italo Nunes Vais olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NUNES VAIS, Italo (Italien 1860-1932): Interiör med piprökande man, signerad I. Nunes Vais, olja på duk, 30x22 cm

163864

2012-12-26