Madeleine Pyk olja

Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Diana, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x25 cm

163878

2013-01-21