Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

7 800 SEK

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad, daterad och numrerad Baertling 1962-68 287/300, 35x17 cm

163893

2013-01-21