Ljuskrona i glas venetiansk stil
2012-12-20
163895
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, glas, 6-armad, venetiansk stil, höjd ca 90 cm
Lagningar, nagg