Ljuskrona i glas venetiansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, glas, 6-armad, venetiansk stil, höjd ca 90 cm

Lagningar, nagg

163895

2012-12-20