Gösta Bohm monotyp
2012-12-21
163901
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOHM, Gösta (1890-1981): "Aftonvarden", signerad och daterad 1947, monotyp på papper, 68x87 cm