Figurin Japan

Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan
Figurin Japan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, ben, Japan, 18/1900-tal, signerad, höjd 13 cm

Attribut saknas, skador

163913

2012-12-20