Figuriner Japan samt Indien

Figuriner Japan samt Indien
Figuriner Japan samt Indien
Figuriner Japan samt Indien
Figuriner Japan samt Indien
Figuriner Japan samt Indien
Figuriner Japan samt Indien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, ben, Japan samt Indien, höjd 11,5 resp 12,5 cm

Smärre nagg, skador

163914

2012-12-20