Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTAGE, Michel (född1949): "Vogland", akvarell på papper, monogramsignerad MP och daterad -93, signerad a tergo under kartongen
163926
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här