Michel Potage akvarell

Michel Potage akvarell
Michel Potage akvarell
Michel Potage akvarell
Michel Potage akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTAGE, Michel (född1949): "Vogland", akvarell på papper, monogramsignerad MP och daterad -93, signerad a tergo under kartongen

163926

2012-12-21