Karl Tirén oljemålning

Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIRÉN, Karl (1869-1955): Norrländskt landskap, signerad och daterad 1912, olja på duk, 65x86 cm

Dubblerad

163931

2012-12-21