Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRANQVIST, Karl (1921-1994): "Havsvik i svag bris", signerad och daterad K Granqvist -63 olja på duk, 50x59 cm
Karckelyr
163940
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här