Stol rokoko

Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko
Stol rokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL, rokoko, 1700-tal, klädsel i petit point

Slitage, stolryggen skadad, renoverad och kompletterad

163975

2012-12-22