Skålar och karaff i slipat glas Simon Gate
Valmis
2012-12-21
163998
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKÅL, KARAFF med propp, SKÅL, båtformad, slipat glas, Simon Gate Orrefors 1930-tal, samtliga märkta ,höjd 9,5-22 cm
Nagg