Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, KARAFF med propp, SKÅL, båtformad, slipat glas, Simon Gate Orrefors 1930-tal, samtliga märkta ,höjd 9,5-22 cm
Nagg
163998
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här