Skålar och karaff i slipat glas Simon Gate

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, KARAFF med propp, SKÅL, båtformad, slipat glas, Simon Gate Orrefors 1930-tal, samtliga märkta ,höjd 9,5-22 cm

Nagg

163998

2012-12-21