Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Landskap med träd, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 32x37 cm, oramade
Smärre skador
164001
2012-12-26